Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Przydomowe przepompownie ścieków

ZASTOSOWANIE:

Główną funkcją przydomowej przepompowni jest przepompowywanie ścieków komunalnych oraz sanitarnych, a także wód drenażowych, opadowych, odwodnieniowych i innych na większe odległości bądź podnoszenie tychże ścieków na wyższy poziom. Urządzenia te znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie niemożliwym jest korzystanie z systemów grawitacyjnych tj. przy nieodpowiednim ukształtowaniu terenu, wysokim poziomie wód gruntowych bądź dużej odległości od miejsca zrzutu. Oferowane przez nas przepompownie ścieków sprawdzą przy gospodarstwach domowych, małych wspólnotach sąsiedzkich, obiektach sportowych, ośrodkach wypoczynkowych i noclegowniach, a także zakładach przemysłowych.

DZIAŁANIE:

Działanie przepompowni ścieków jest niezwykle proste. Ścieki powstałe w danym obiekcie – gospodarstwie domowym, wspólnocie mieszkaniowej, zakładzie przemysłowym etc. – spływają do zlokalizowanego w bliskiej odległości zbiornika przepompowni, a następnie przy pomocy specjalnej pompy zatapialnej, tłoczone są do kolektorów zbiorczych przynależnych do sieci kanalizacyjnych bądź bezpośrednio do wskazanej oczyszczalni ścieków.

ZALETY:

Przydomowe przepompownie ścieków charakteryzują się niewielką wagą oraz małymi gabarytami. Jako że są lekkie i poręczne, ich transport, a zarazem montaż nie stanowi większego problemu. Produkt dostarczany jest z kompletnym wyposażeniem, umożliwiającym jego natychmiastowe wykorzystanie – wariant wyposażenia zależny jest od preferencji Klienta. Prezentowane przez nas przepompownie charakteryzują się wysoką jakością – odporne na korozję i uderzenia konstrukcji zbiornika sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu.