Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Poznaj nas

ROTO-AQUA GROUP to przede wszystkim PRODUCENT…
Profesjonalnych, Innowacyjnych oraz Nowoczesnych Technologii dla Ochrony Środowiska !

ROTO-AQUA GROUP to firma rodzinna, której nadrzędnym celem jest poprawa jakości otaczającego nas środowiska wodnego. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji wysokojakościowych rozwiązań z branży wodno-kanalizacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem studni wodomierzowych, systemów zagospodarowania wody deszczowej, zbiorników technologicznych, separatorów węglowodorów, tłuszczy, lamelowych i koalescencyjnych.

Naszym Klientom oferujemy pewne, sprawdzone, efektywne produkty, szybkie, precyzyjne oraz w pełni profesjonalne realizacje inżynierskie, kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także możliwość montażu wszystkich prezentowanych przez nas rozwiązań. Wszystkie dostępne na naszej stronie produkty i urządzenia – począwszy od sieci deszczowych poprzez sanitarne, a skończywszy na wodociągowych, dają wymierny efekt ekologiczny. Mając na uwadze rolę środowiska wodnego w życiu każdej żywej istoty, ROTO-AQUA GROUP wzięło sobie za cel bezpośrednią ochronę naszego pięknego środowiska.  WYSOKA JAKOŚĆ I ATRAKCYJNA CENA!

Wszystkie nasze poczynania jako firmy ukierunkowane są bezpośrednio na komfort i wygodę Kontrahenta, Partnera Biznesowego, Inwestora. Prezentowane przez nas innowacyjne rozwiązania projektowe są w pełni dostosowane do potrzeb i preferencji Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych wymagań środowiskowych oraz aktualnej podstawy prawnej. Co więcej, zapewniamy kompleksowe doradztwo techniczne oraz doradztwo z zakresu ochrony środowiska wodnego na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo, oferujemy kompleksowe realizacje inżynierskie inwestycji wysokobudżetowych w zakresie sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz wodociągowej.

ROTO-AQUA GROUP w całości opiera się na polskim kapitale. Dobre bo POLSKIE !

ROTO-AQUA GROUP to Twój wiarygodny partner w biznesie