Pon-Pt: 8:00 - 16:00

ZBIORNIKI RETENCYJNE, PRZECIWPOŻAROWE, SZAMBA

ZASTOSOWANIE:

Zbiorniki technologiczne to klucz do sukcesu w zakresie bezpiecznego przetwarzania wielu produktów. Urządzenia te znajdą zastosowanie przy szachtach rewizyjnych, pompowniach, studzienkach wodomierzowych, zbiornikach magazynowych etc. Nadmienić należy, że o szczegółowym wykorzystaniu danego zbiornika decydować winna osoba przeszkolona – projektant bądź instalator.

DZIAŁANIE:

Zbiorniki technologiczne zbliżone są budową i działaniem do standardowych studni. Zależnie od potrzeb urządzenie może posiadać nadbudowę sprzyjającą dostosowaniu jego wysokości.

ZALETY:

Nie sposób jest wymienić wszystkich zalet prezentowanych przez nas zbiorników technologicznych. Szeroki zakres pojemności sprawia, że każdy z Państwa bez wątpienia znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb i preferencji. Elastyczność w zakresie wymiarów gabarytowych ułatwia regularną eksploatację urządzenia. Każdy z dostępnych u nas produktów charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb zbiorniki technologiczne mogą zostać dodatkowo wyposażone m.in. w urządzenia do ogrzewania, mieszania oraz pomiarów (pH, temperatura, gęstość, przewodność i inne). Starannie wykonane, z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół pozwalają bez większych przeszkód utrzymać odpowiednią geometrię całości mimo wzmożonego naporu wód gruntowych oraz samego gruntu. Oczywiście, dostępne w naszym asortymencie zbiorniki technologiczne wykazują maksymalną szczelność. Nie sposób nie wspomnieć również o wysokiej odporności na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, roztworu glebowego oraz mikroorganizmów.