Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Zagospodarowanie wody deszczowej

ZASTOSOWANIE:

System zagospodarowania wody deszczowej to praktyczne rozwiązanie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy preferują oszczędny tryb życia. Całość działa w oparciu o efektywne wykorzystywanie deszczówki, a więc wody pochodzącej z opadów. Zależnie od wybranego urządzenia oraz oprzyrządowania dodatkowego, woda deszczowa może być wykorzystywana nie tylko w ogrodzie, ale również w domu.

DZIAŁANIE:

System zagospodarowania wody deszczowej w wersji podstawowej składa się ze zbiornika na deszczówkę podłączanego do systemu rynnowego, filtra koszowego, pompy oraz pojemnika z zaworem czerpalnym. Różne objętości, a także wyposażenie dodatkowe sprawia, że każdy bez większych trudności znajdzie produkt dostosowany do potrzeb swojego gospodarstwa domowego. Urządzenie te znajdzie zastosowanie zarówno w ogrodzie (podlewanie roślin i trawników, zasilanie oczka wodnego), garażu (mycie samochodu) jak i w domu (w toaletach, pisuarach, pralkach bądź do mycia balkonu i tarasu).

ZALETY:

System zagospodarowania wody deszczowej ma wiele zalet. Po pierwsze, a zarazem najważniejsze pozwala znacząco ograniczyć koszty wynikające z użycia wody pitnej pobieranej z sieci wodociągowej (nawet do 50 proc.). Jest to rozwiązanie nie tylko tanie, ale również ekologiczne. Łatwe w eksploatacji zestawy umożliwiają szybkie gromadzenie wody na potrzeby pielęgnacji ogrodu czy też codziennych prac domowych. Nie sposób nie wspomnieć również o jakości wykonania prezentowanych przez nas systemów zagospodarowania wody deszczowej. Solidny zbiornik polietylenowy sprzyja bezproblemowej pracy urządzenia przez wiele długich lat.